Eco-friendly reklamní předměty jako trend letošních Vánoc

Eco-friendly reklamní předměty jako trend letošních Vánoc
autor: Barbora Mikolášová publikováno: 10.11.2020

Chcete v čase Vánoc potěšit klienty nebo zaměstnance a obdarovat je hezkým dárkem? Uvažujete přitom, jak to udělat ekologicky zodpovědně a s ohledem na naši planetu? Připravili jsme pro vás výběr nejoblíbenějších reklamních předmětů, které jsou praktické, šetrné k přírodě a zároveň potěší opravdu každého.

1. Znovupoužitelná láhev na vodu

Dodržovat pitný režim je správné a zdravé. Tato skleněná láhev je navíc před rozbitím chráněna díky korkovému kabátu a taky dobře vypadá! Využití najde zkrátka u všech, a proto je velice žádaným dárkem.

2. Nerezové brčko v pytlíku

Ideální řešení, jak si vychutnat oblíbený nápoj se vším všudy, a zároveň nezatěžovat přírodu dalším zbytečným kusem plastu. Součástí balení je čistící kartáček a praktický pytlík, díky kterému lze brčko nosit stále při sobě.

3. Keramický hrnek na kávu

Zvláště v dnešní době se vyplatí mít vlastní hrnek na kávu nebo čaj. Díky praktickému uzávěru si můžete váš oblíbený nápoj vychutnat na cestách. Ideální pro zaryté kávomilce, kteří tak ušetří až stovky jednorázových kelímků. Navíc káva z keramiky voní a chutná nejlépe.

Láhev na vodu, nerezové brčko, keramický hrnek.

4. Skládací nákupní taška

Skládací taškou prostě nemůžete udělat krok vedle. Po složení se vleze i do kapsy, takže u pokladny už nikdy nebudete mít problém pobrat všechny věci najednou. Navíc na tašce perfektně vynikne vaše značka nebo logo.

5. Outdoorový ručník

Máte ve firmě outdoorové nadšence, otužilce nebo sportovce? Udělejte jim radost skladným rychleschnoucím ručníkem. Součástí balení je také síťovinový pytlík, díky kterému nezabere v batohu či tašce moc místa a sbalí si jej na jakkoliv náročnou cestu nebo výlet.

6. Multifunkční nákrčník

Nepostradatelný fleecový nákrčník pro sportovní aktivity nebo běžné nošení v chladném počasí. Jedním zatažením se z něj stane čepice nebo může posloužit jako náhrada povinné roušky.

Nákupní taška, Outdoorový ručník, Multifunkční nákrčník

Všechny předměty lze samozřejmě potisknout vaším logem tak, ať jste díky dárkům vidět za každé příležitosti. S objednáním nečekejte dlouho, ať stihnete dárky rozdat ve firmě ještě před Vánoci.

Udělejte krok správným směrem k udržitelné budoucnosti a věnujte zaměstnancům dárky, které jim udělají radost. Rádi vám s výběrem pomůžeme a poradíme. Při objednání dárkových předmětů do konce listopadu vám je doručíme ještě do Vánoc. Pro více informací, cenovou kalkulaci i objednávku napište na andelova@mamiart.cz.