Mám reklamní fullservis

Naše služby jsou jako puzzle. Na začátku z krabice vysypeme stovky dílků a na konci čeká na klienta dokonalý obraz. Kreativita, grafika, fotografie, internetové stránky, mediální a outdoorové kampaně, eventy a promoakce, tiskoviny nebo reklamní předměty. Z jakých dílků chcete vaši reklamu a image sestavit vy?  

Média a outdoor

Pokud se nechcete setkat s reklamními kampaněmi a grafikou z kreativního studia MamiArt ve Frýdku-Místku, držte se následujících rad: Ráno neotevírejte noviny a poštovní schránku, do práce necestujte vlakem ani autobusem. V autě vypněte rádio a v práci nezapínejte internet. Nerozhlížejte se po výlohách, plakátech ani billboardech. Ve výtazích nečtěte cedulky a v nemocnicích nezkoumejte označení ordinací. Až půjdete večer s odpadky, raději nečtěte nápisy na kontejnerech. Jinými slovy, MamiArt dokáže svým klientům sestavit zajímavý komunikační mix v médiích i venku. Díky dlouholeté spolupráci s médii a poskytovateli reklamních ploch navíc umíme nabídnout mediální i outdoorové kampaně za velice zajímavé ceny.

Máte to? Pak se podívejte na reference, nebo si sestavte poptávku, případně nás přímo kontaktujte.

Branding, grafika a tiskoviny

Efektivní propagace začíná u atraktivního grafického vizuálu. V kreativním studiu MamiArt ve Frýdku-Místku najdete špičkové grafiky a kreativce, kteří se mohou pochlubit mnohaletými zkušenostmi a stovkami spokojených zákazníků. V MamiArt vytváříme loga nebo kompletní vizuální identitu, webdesign, grafiku tiskovin, polepů a reklamních nosičů. Umíme zajistit kompletní propagační servis včetně tisku, výroby reklamních nosičů a dopravy až k zákazníkovi, případně kompletní realizaci mediální nebo outdoorové kampaně.

Máte to? Pak se podívejte na reference, nebo si sestavte poptávku, případně nás přímo kontaktujte.

Internetové stránky

Internet je klíčovým médiem. Proto MamiArt nabízí kompletní realizaci internetových stránek včetně nezbytných doplňkových služeb. V MamiArt ve Frýdku-Místku na vás čekají profesionální grafici a programátoři, kteří mají bohaté zkušenosti s tvorbou www stránek. Stačí přijít se zadáním a my se postaráme o webdesign, programování a kódování, optimalizaci pro vyhledávače, fotogalerii, kalendář, e-shop, jazykové mutace včetně profesionálního překladu, propojení se sociálními sítěmi a kompletní administraci. Naši odborníci umí internetové stránky také důkladně statisticky analyzovat a navrhnout optimální komunikační kampaň na internetu.

Máte to? Pak se podívejte na reference, nebo si sestavte poptávku, případně nás přímo kontaktujte.

Fotografické služby

Reklamní kampaň bez reálného obrazu je jako tělo bez duše. Proto MamiArt nabízí v rámci reklamního fullservisu služby vlastního profesionálního fotografa a realizaci video spotů na klíč. Pro vaše reklamní kampaně, webové stránky nebo public relations zajistíme profesionální image foto a video, reportáže, produktové fotografie, portréty, krajinky, tematické fotografie, případně nafotíme interiéry a exteriéry. Kromě běžných videospotů také realizujeme speciální animace nebo stop motion videa.

Máte to? Pak se podívejte na reference, nebo si sestavte poptávku, případně nás přímo kontaktujte.

Propagační předměty

MamiArt je vaší bránou ke stovkám tisíc reklamních předmětů za mimořádně výhodné ceny. Klientům zajišťujeme jak běžné katalogové reklamní předměty včetně potisku a dopravy, tak realizace speciálně navržených propagačních předmětů a dárků na míru. Chcete zákazníkům na konci roku rozdávat svůj vlastní kalendář, odlišit zaměstnance kvalitním textilem se speciálním potiskem, rozdávat na náměstích usb disky s originálním designem nebo máte v plánu vymyslet úplnou novinku? Obraťte se na MamiArt, my to vymyslíme.

Máte to? Pak se podívejte na reference, nebo si sestavte poptávku, případně nás přímo kontaktujte.

Unikátní design vína na míru

Ve spojení exkluzivního moravského vína z rodinného Vinařství Bíza, vždy unikátního designu láhve z dílny MamiArt a ojedinělých doplňků a balení pro vás našem kreativním studiu vytváří Víno-design.

Jsou to pouhé tři kroky k vaší výjimečnosti. Buďte originál. Stačí se nechat unést vlnou kreativity a vytvořit společně s námi unikátní designové víno pro každou příležitost. Přejete si obdarovat své obchodní partnery, překvapit svatební hosty nebo být originální na vašem eventu? Nechejte to na nás. Náš tým kreativců a zkušených grafiků neustále studuje nejnovější trendy ve světě vinařství a designu. Vytvoříme pro Vás jedinečné víno s tváří přesně podle vašich představ.

Máte to? Pak se podívejte na web víno-design.cz, kde si můžere vytvořit poptávku, případně nás přímo kontaktujte.

Eventy a promoakce

Čas od času je zapotřebí vstanout od pracovního stolu a vyjít za cílovými skupinami do ulic. Že nezvládnete face-to-face komunikaci se stovkami lidí denně? Nechte to na našich profesionálních promotérech. MamiArt má skladem okamžitě k dispozici různé prezentační systémy, stánky, pulty a další zázemí potřebné k propagaci svých klientů v rámci různých eventů. Navíc MamiArt běžně zajišťuje několik promoakcí a eventů v jednom termínu včetně logistiky materiálu a dopravy promoteamů. Díky mnohaletým zkušenostem s produkcí kulturních akcí, koncertů, konferencí a seminářů dokážeme vaši akci doplnit o atraktivní doprovodný program. Takže vlastně stačí jen upřesnit místo a termín.

Máte to? Pak se podívejte na reference, nebo si sestavte poptávku, případně nás přímo kontaktujte.