Internetové stránky a e‑shopy

Sledujeme trendy a vzděláváme se společně s těmi nejlepšími tvůrci internetových stránek v České republice. Špičkové know-how nám přináší Digitální akademie Asociace komunikačních agentur, ale také neustálé analýzy vývoje chování uživatelů internetu. Proto jsou weby našich klientů navržené na základě pravidel UX „user experience“ tak, aby dokonale plnily svou funkci. Protože klient a jeho produkty musí vypadat dobře, vytváří design stránek v týmu naši programátoři společně s kreativními designéry, copywritery, fotografem a také s koncovými uživateli. Výsledkem jsou pak moderní prezentační a prodejní weby s rezervačními systémy nebo e-shopy.

Rezidence Park Hrabůvka - vizuální identita, online portál a obsahové zpracování kampaně jednoho z nejúspěšnějších českých developerských projektů roku 2020
Ideové zpracování projektu pro EKO-KOM, internetové stránky, vizuální identita a komplexní komunikační kampaň včetně tvorby obsahu (od 2010)
Vizuální identita a online portál pro Asociaci nájemního bydlení (2020-2021)
Internetové stránky a fotografování pro Amsoft – společnost zajišťující automatizaci výroby (2020)
Enjoy Travel – vizuální identita a internetové stránky pro cestovní kancelář (od 2018)
Apartmány U Trojice – ideové zpracování názvu, vizuální identity, internetových stránek a online kampaní ubytovacích zařízení Biskupství ostravsko-opavského (od 2020)

Náš včelín – internetové stránky, produktová a vizuální identita pro rodinnou společnost (od 2017)