Internetové stránky a e‑shopy

Jak probíhá tvorba webu?

Profesionální a funkční internetové stránky nebo e-shop vznikají řadou navazujících kroků. Díky našim zkušenostem se jich ale nemusíte obávat. Tvorbou webu vás provedeme a na konci tak budete mít prezentaci, která bude plnit vaše původní cíle. Nebojte se změny, která je investicí do budoucna. Tvoříme weby, které přináší výsledky. Ozvěte se a pomůžeme vám digitálně vyrůst.

ico web 01 - Internetové stránky a e‑shopy

Začínáme analýzami, aby web odpovídal cílům klienta

Tvorba webu začíná velmi příjemně, a to u dobré kávy u nás v zasedačce, případně online video hovorem. Rádi také kamkoliv dorazíme. Nejprve si od vás vyslechneme cíle, představy a požadavky pro nový web. Také si analyzujeme vaše zákazníky nebo návštěvníky, jejich chování, případně analytiky stávajícího webu a dalších komunikačních kanálů. Na základě těchto informací pak navrhneme odpovídající internetové stránky a sestavíme cenovou nabídku se smlouvou o dílo. Hned na to se pustíme do detailnějších analýz cílových skupin a konkurence, díky kterým připravíme kompletní strategii webu.

ico web 02 - Internetové stránky a e‑shopy

Uživatelsky intuitivní web tvoříme od prototypu s ohledem na UX

Až když známe všechny potřeby a preference cílové skupiny i zadavatele, začínáme sestavovat informační architekturu s využitím principu UX (user experience), tedy s co největším užitkem pro samotného uživatele. Klíčové je, aby e-shop nebo internetové stránky byly intuitivní a návštěvníci z nich neutekli kvůli špatné struktuře a malé přehlednosti. Rozvržení stránek, funkčnost prvků i samotný wireframe webu následně testujeme a případné chyby zapracujeme.

ico web 03 - Internetové stránky a e‑shopy

Graficky zpracujeme web a e-shop podle trendů nebo vizuálního stylu

Pak už se pustíme do grafického zpracování s ohledem na vizuální styl klienta. Pokud jednotný styl nemáte, nevadí. Máme tým zkušených grafiků a rádi vytvoříme kompletní vizuální identitu na míru a potřebám klienta, od loga až po vizitky.

ico web 04 - Internetové stránky a e‑shopy

Kódováním dodáme webu život, responzivita je samozřejmostí

V další fázi přichází kódování webových stránek. Samozřejmostí je příprava na responzivní zobrazení na všech zařízeních, především pak na chytrých telefonech. Internetové stránky a e-shop také odladíme pro všechny nejčastěji používané internetové prohlížeče. Nový web otestujeme, vyladíme poslední obsahové korektury a vychytáme do posledního detailu.

ico web 05 - Internetové stránky a e‑shopy

Klienta proškolíme a poskytneme podporu

V poslední fázi je web po schválení a korekturách připraven do ostrého provozu. Našich klientů si vážíme, proto naše spolupráce při předání nekončí. Rádi vám poskytneme školení, jak pracovat s administrací webu, samozřejmostí je následná podpora při plnění obsahu a správě stránek.

ico web 06 - Internetové stránky a e‑shopy

Připravíme kampaně na základě důkladných analytik

Většina klientů s námi spolupracuje i po dokončení webu nebo e-shopu. Sledujeme analytiky, chování klientů, vývoj tržeb v čase i prostoru, ale také konkurenci. Podle toho plánujeme kampaně a optimalizujeme vyhledávání. Sociální média i vyhledávače, všude tam jsme jako doma. Návratnost prostředků vložených do kampaně klientem, tedy ROI nad 100 %, to je alfou i omegou naší práce.

Vizuální identita a online portál pro Asociaci nájemního bydlení od 2020
Internetové stránky a fotografování pro Amsoft – společnost zajišťující automatizaci výroby (2020)
Enjoy Travel – vizuální identita a internetové stránky pro cestovní kancelář (od 2018)
Apartmány U Trojice – ideové zpracování názvu, vizuální identity, internetových stránek a online kampaní ubytovacích zařízení Biskupství ostravsko-opavského (od 2020)

Náš včelín – internetové stránky, produktová a vizuální identita pro rodinnou společnost (od 2017)