Akce na podporu značky a prodeje

Originální koncept akce ve spojení s perfektní realizací přináší našim klientům spokojené zákazníky důvěřující značce a produktům. Doposud jsme na klíč realizovali přes 400 eventů, například prezentační akce, konference, festivaly, koncerty, openingy, školení, oslavy nebo roadshow. Vždy plánujeme každý detail tak, abychom správně oslovili návštěvníky a cíle našich klientů se tak naplnily. Máme tým zkušených produkčních a promotérů, které vždy školíme k precizní komunikaci s lidmi. Spolupracujeme s osobnostmi z řad herců, moderátorů, sportovců, komiků, mágů, účastníků televizních show, miss, tanečníků, cirkusových umělců nebo kuchařů, proto je každá naše akce osobitá. K dispozici máme vlastní pódium s kompletní technikou, desítky stánků a další potřebné vybavení. A co více, akce připravujeme na klíč, proto zajišťujeme také jejich komplexní komunikační kampaně.

Showrooming developerského projektu Zahrádky společnosti RESIDOMO a Heimstaden – idea a koncept, komunikační kampaň, produkce V.I.P. akce na klíč (2019-2021)
Komunikační kampaně společnosti Asekol a propagace červených kontejnerů – idea a koncept, produkce promoakcí na utkáních hokejové extraligy a jiných eventech (2015-2016)